26.09.2021

Помер барабанщик гурту The Rolling Stones Чарлі Воттс

Чарлі Воттс
Фото з відкритих джерел

Воттс вважався одним з найвеличніших барабанщиків свого покоління

У Великій Британії у 80-річному віці помер барабанщик рок-гурту The Rolling Stones Чарлі Воттс. Про це повідомляється на сторінці гурту у Twitter.

За словами його агента, він помер у лікарні в Лондоні в оточенні рідних.

“Чарлі був любимим чоловіком, батьком і дідом, а також членом Rolling Stones, одним з найвеличніших барабанщиків свого покоління”, — зазначається у заяві.

Зауважимо, Чарлі Воттс приєднався до гурту The Rolling Stones у 1963 році. Він навчався на графічного дизайнера, але почав грати на ударних інструментах і познайомився з іншими учасниками гурту. Також Воттс розробив дизайн кількох обкладинок альбомів The Rolling Stones.

Його майстерність гри на ударних неодноразово відзначалася критиками та профільними виданнями. У 2006 році Воттс посів 12 місце у списку 100 найвеличніших барабанщиків усіх часів за версією видання Rolling Stone, а також 10 місце у переліку 50 кращих рок-барабанщиків за версією журналу Classic Rock.

На початку серпня 2021 року Воттс відмовився від участі у світовому турі The Rolling Stones. Представники музиканта зазначили, що йому потрібно пройти реабілітацію після лікування, але невідомо від чого саме.

Новини за темою: На 71-му році життя помер радянський музикант і актор Петро Мамонов

Нагадаємо, раніше у Японії помер винахідник популярних головоломок судоку, засновник і генеральний директор компанії Nikoli Co Макі Кадзі. 69-річний чоловік хворів на рак жовчних шляхів.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/pomer_barabanshchyk_hurtu_the_rolling_stones_charli_votts_1010368

Залишити відповідь