08.12.2021

“Органів о-го-го, а толку від них нуль”: Що українці думають про роботу антикорупціонерів і переслідування владою Медведчука


Фото з відкритих джерел

Рейтинги монобільшості так само стрімко падають, як і ростуть їхні доходи. Від виплат у конвертах вони відхрещуються, але за депутатську зарплату вдома не побудуєш і квартири не купиш. У декларації вони вносять мільйонні статки, але пояснити їх походження не всі можуть, тому й кажуть: “Подарунок від родичів”. Водночас, очевидно, Національне агентство протидії корупції (НАЗК) вірить їм на слово. Як українці оцінюють роботу численних антикорупційних органів? Своєю думкою вони поділилися в ефірі програми “Чуємо кожного”.

“Я не бачу ніякої роботи антикорупціонерів”, – зазначає житель Запоріжжя.

“Були дуже великі очікування, але нічого не змінилося за цей час, навіть стало гірше, ніж було”, – впевнена киянка.

“Я оцінюю їх роботу в 0, тому що ніякої роботи не проводиться. Спочатку вони все обіцяють, депутати і президент, а потім приходять до влади, і все залишається як було”, – підкреслює уродженець Запоріжжя.

“Вони не працюють, а крадуть, наш народ обкрадають. Про нас вони не думають”, – вважає мешканка Херсона.

“Органів о-го-го, а толку від них нуль”, – стверджує уродженка Ужгорода.

“А що там оцінювати роботу антикорупціонерів. Їхні доходи будуть далі зростати, а ми будемо бідніти”, – резюмував житель Ужгорода.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/orhaniv_o_ho_ho_a_tolku_vid_nykh_nul_shcho_ukraintsi_dumaiut_pro_robotu_antykoruptsioneriv_i_peresliduvannia_vladoiu_medvedchuka_1017824

Залишити відповідь