26.01.2022

Омбудсмен Денісова піариться на ув’язненій в ОРДО Стаценко, яку Медведчук міг звільнити ще рік тому, – експерт

Людмила Денісова
Фото з відкритих джерел

Український омбудсмен Людмила Денісова – лицемірка, яка піариться на ув’язненій в ОРДО Наталії Стаценко, яку голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук міг звільнити ще рік тому. Про це заявила журналіст Анна Шушкевич у своїй колонці на сайті Medium.

“Український так званий “омбудсмен” Людмила Денісова днями лицемірно “висловила стурбованість” критичним станом здоров’я Наталії Стаценко, яка третій рік перебуває у в’язниці Донецька. Лицемірно тому, що ще рік тому, коли лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук міг звільнити Наталію і ще трьох жінок в односторонньому порядку — Денісова своєю бездіяльністю цей процес блокувала.

Це г**но, яке займає посаду омбудсмена, у себе в телеграмі кричить: “єдиним шансом жити для Стаценко є звільнення. Її стан критичний”. Як не соромно! Вона могла бути на волі ще рік тому!” – написала вона.

Шушкевич нагадала, що минулого року влада президента Володимира Зеленського досягла точки неповернення саме в той момент, коли Офіс президента заблокував добровільну передачу з ОРДЛО чотирьох ув’язнених лідеру ОПЗЖ.

“Медведчук ще тоді попереджав, що жінки, які перебувають у в’язницях, важко хворі, в тому числі і Наталія Стаценко. Але у Зеленського тоді поставили піар своєї команди вище людських життів, що продовжують робити і зараз”, – зазначила журналіст.

Вона додала, що за такою ж аналогією влада заблокувала передачу ще трьох осіб, але вже цієї осені. Тоді ж Денісова точно також зберігала безмовність, як ніби боротися і контролювати дотримання справедливості та інтересів громадян – це не її прямі обов’язки, підкреслила Шушкевич.

“Донині омбудсмен мовчить і про багатотисячні мітинги, які влаштовують журналісти і глядачі незаконно закритих Зеленським телеканалів. Для неї начебто не існує цих тисяч осіб, які хочуть відстояти своє законне право на інформацію. Вона забула, що санкції врозріз рішенням суду – це не європейська практика, яка нічого спільного зі свободами не має”, – впевнена вона.

Журналіст також припустила, що в жодній європейській країні, окрім як в Україні, не можуть так старанно ігнорувати звіти ООН про кричущі порушення прав своїх громадян, не розслідувати напади на журналістів і представників опозиції.

“Але у Денисової останні три роки добре виходить робити вигляд, як ніби вона сліпа і глуха.

Ось і вчора, в кращих традиціях команди Зеленського, Денісова вирішила “відписатися” в соціальних мережах про день народження ув’язненої Наталії Стаценко, привітати її з днем народження, попіаритися на чужій біді в черговий раз. Тільки не варто забувати, що в катівні в’язниць цих жінок кинули саме Ви, влада Зеленського, коли вставляли палиці в колеса тим, хто просто хотів якісно робити свою роботу”, – додала Шушкевич.

Нагадаємо, влада ОРДЛО ще на початку року готова була в односторонньому порядку повернути Україні чотирьох жінок, про звільнення яких домовився Віктор Медведчук. Наталія Стеценко, Наталія Савченко, Катерина Котенко та Світлана Довгаль кілька років перебувають у їхніх в’язницях за звинуваченням у шпигунстві.

Ще 20 січня вони могли б бути вдома. Однак влада за фактом заблокувала цей процес, і жінки, частина з яких важко хворі, досі перебувають за гратами.

У жовтні ОРЛО запропонували в односторонньому порядку повернути в Україну за посередництва Віктора Медведчука ще трьох жінок.

Всього з початку збройного конфлікту на Донбасі, завдяки Віктору Медведчуку з ОРДЛО додому повернулися 493 українці, а всього було звільнено політиком понад півтори тисячі українців.

Джерело: https://zikua.news/news/ludyna/ombudsmen_denysova_piarytsia_na_uviaznenii_v_ordo_statsenko_iaku_medvedchuk_mih_zvilnyty_shche_rik_tomu__ekspert_1020249

Залишити відповідь