Вт. Чер 22nd, 2021

Олена Зеленська каже, що її донька збирається вступати до українського вишу

Донька Президента України Олександра Зеленська, яка наступного року закінчує школу, планує продовжувати навчання в Україні.

Про це розповіла дружина глави держави Олена Зеленська в інтерв’ю у програмі “VIP з Наталією Мосейчук”, повідомляє Укрінформ.

«В Україні. І я дуже щаслива, що вона так вирішила. Ми не тиснули, але вона сама вирішила так. Я дуже рада, тому що я хочу, щоб вона була поруч якомога довше», – сказала перша леді.

Водночас із профілем вишу ще не визначилися. «Обираємо. У нас щодекілька тижнів різна думка. Зміна профілю. Поки що дали до кінця цього навчального року вирішувати. Зараз травень закінчиться – і все, рішення буде ухвалене», – зазначила Олена Зеленська.

Вона зазначила, що донька складатиме ЗНО наступного року, але вже зараз займається додатково за деякими предметами, зокрема математики та української.

Читайте також: Олена Зеленська каже, що вбрання купує за власні кошти

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою виховує доньку Олександру (2004 року народження) та сина Кирила (2013 року народження).

Фото: ОП

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3245439-olena-zelenska-kaze-so-ii-donka-zbiraetsa-vstupati-do-ukrainskogo-visu.html

Залишити відповідь