26.01.2022

Окупанти блокують роботу більшості КПВВ

Рух на більшості гуманітарних дорожніх коридорів у районі проведення Операції об’єднаних сил заблоковано з боку тимчасово окупованої території України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Держприкордонслужба.

“Щоденно відкритий з боку тимчасово окупованої території України лише КПВВ «Станиця Луганська». Пасажиропотік у порівнянні з останнім тижнем минулого року зменшився на 34%. Так, від 1 січня через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 3 939 осіб, а на контрольовану територію – 4 037 осіб”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, навпроти КПВВ «Новотроїцьке» бойовики розблоковували рух у понеділок та п’ятницю. Лінію розмежування в цьому контрольному пункті перетнули 221 особа та 39 транспортних засоби до тимчасово окупованої частини Донеччини. Водночас 193 особи та 36 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

У ДПСУ нагадують, що робота всіх КПВВ на лінії розмежування розпочинається щоденно з 8:00 та триває до 16:00.

Як повідомлялося, постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1407 скасовано вимогу щодо самоізоляції для осіб, які виїжджають з тимчасово окупованої території через КПВВ. Так, під час перетинання КПВВ на лінії розмежування громадянам не потрібно проходити обов’язкову самоізоляцію та встановлювати мобільний додаток «Вдома».

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3381773-okupanti-blokuut-robotu-bilsosti-kpvv.html

Залишити відповідь