Нд. Жов 25th, 2020

ОБСЄ зафіксувала порушення «тиші» біля Авдіївки та Станиці Луганської

Поділіться записом

СММ зафіксувала минулої доби 18 порушень режиму припинення вогню поблизу Авдіївки у Донецькій області та 6 таких порушень біля Станиці Луганської на Луганщині.

Про це повідомляється у щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні № 236/2020 від 3 жовтня 2020 року, передає Укрінформ.

“У Донецькій області СММ зафіксувала 18 порушень режиму припинення вогню — усі в районах на схід від н.п. Авдіївка (підконтрольний урядові, 17 км на північ від Донецька), зокрема 12 вибухів невизначеного походження та 3 вибухи, оцінені як вибухи в повітрі”, – йдеться у звіті.

Читайте також: ЄС непокоїть, що окупанти досі обмежують доступ ОБСЄ до кордону на Донбасі

За попередній звітний період Місія зафіксувала на Донеччині 1 порушення режиму припинення вогню.

“У Луганській області СММ зафіксувала 6 порушень режиму припинення вогню (вибухи) поблизу н. п. Станиця Луганська (підконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Луганська). За попередній звітний період у Луганській області зафіксовано 4 таких порушення”, – повідомили в СММ.

Так, у ніч із 2 на 3 жовтня камери СММ, установлена біля пам’ятника князю Ігорю на південний схід від мосту поблизу Станиці Луганської та південніше зазначеного мосту, зафіксували 2 вибухи невизначеного походження. Тієї ж ночі, перебуваючи на східній околиці Станиці Луганської, спостерігачі чули 4 вибухи невизначеного походження. За оцінкою Місії, усі ці вибухи сталися поза ділянкою розведення в районі Станиці Луганської, однак у межах 5 км від її краю.

Читайте також: Від початку доби окупанти один раз порушили «тишу» на Донбасі

За попередній звітний період у Луганській області зафіксовано 4 таких порушення.

Всього після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, на якому була досягнута домовленість про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня до кінця звітного періоду Місія ОБСЄ зафіксувала загалом 1 478 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях (зокрема 331 вибух, 14 невизначених боєприпасів, що пролетіли, 3 спалахи дульного полум’я та 14 освітлювальних ракет, а також 1 116 черг і пострілів).

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3111474-obse-zafiksuvala-porusenna-tisi-bila-avdiivki-ta-stanici-luganskoi.html

Залишити відповідь