Чт. Кві 22nd, 2021

ОБСЄ виявила на окупованій Луганщині 64 танки поза місцями зберігання

Поділіться записом

СММ ОБСЄ зафіксувала 1 зенітний ракетний комплекс, 64 танки та 15 гаубиць на полігонах збройних формувань РФ на окупованій Луганщині, які були розміщені поза межами встановлених місць зберігання.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті №72/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 29 березня 2021 року.

“За лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння СММ виявила 1 танк на об’єкті в підконтрольному урядові районі Донецької області, а також 1 зенітний ракетний комплекс, 64 танки та 15 гаубиць на полігонах у непідконтрольних урядові районах Луганської області”, – йдеться у звіті.

Читайте також: Окупанти на сході України активніше використовують засоби радіоелектронної розвідки з РФ

Більшість цієї техніки знаходилася на полігонах російських окупаційних сил поблизу н.п. Мирне та н.п. Бугаївка. Крім того, на цих полігонах знаходилося ще 54 бойових броньованих машин, які “не підпадають під дію Мінських угод щодо відведення озброєння”.

Читайте також: Російські окупанти з початку доби двічі обстріляли українські позиції

Згідно зі звітом, Місія ОБСЄ також зафіксувала 5 гаубиць і 2 реактивні системи залпового вогню, розміщені з порушенням ліній відведення на окупованих районах Луганської області.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3217504-obse-viavila-na-okupovanij-lugansini-64-tanki-poza-miscami-zberiganna.html

Залишити відповідь