06.12.2021

ОБСЄ минулої доби нарахувала на сході України 960 порушень «тиші»

СММ ОБСЄ протягом минулої доби зафіксувала 715 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 245 таких порушень на Луганщині.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 272/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 19 листопада 2021 року.

“У Донецькій області СММ зафіксувала 715 порушень режиму припинення вогню, зокрема 98 вибухів (6 розривів боєприпасів, 2 вибухи в повітрі та 90 вибухів невизначеного походження)”, – йдеться у звіті.

Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на північ від н. п. Широкине (підконтрольний урядові, 100 км на південь від Донецька).

Читайте також: Україна в ОБСЄ: Слів Росії про відсутність загрози з її боку недостатньо

Упродовж попереднього звітного періоду Місія зафіксувала в цій області 408 порушень режиму припинення вогню (деякі також в районах на північ від Широкиного).

“У Луганській області СММ зафіксувала 245 порушень режиму припинення вогню, зокрема 130 вибухів (1 вибух від вихідного вогню, 31 розрив боєприпасів і 98 вибухів невизначеного походження)”, – зазначається у звіті.

Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано на ділянці розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська) та в районах поблизу неї.

Читайте також: Росія де-факто вже вийшла з Мінського формату – представник України в ТКГ

За попередній звітний період СММ зафіксувала на Луганщині 256 порушень режиму припинення вогню (деякі також сталися в районах поблизу ділянки розведення в районі Золотого).

Як повідомляв Укрінформ, упродовж минулої доби кількість порушень режиму припинення вогню на сході України збільшилася на 95% та становила у середньому 739 порушень за добу.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3354312-obse-minuloi-dobi-narahuvala-na-shodi-ukraini-960-porusen-tisi.html

Залишити відповідь