16.10.2021

Невідома речовина і 10 тис. грн: У МВС розповіли, що знайшли в речах Полякова

Народний депутат Антон Поляков


Фото з відкритих джерел

Коли Антон Поляков виходив з ресторану – візуально він виглядав абсолютно здоровим

Серед особистих речей загиблого народного депутата Антон Полякова було виявлено готівку в розмірі 10 тис. грн і 800 доларів. Також були знайдені два зразки катетера з речовиною бурого кольору. Про це в ефірі “Україна 24” повідомив заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

За його даними, Поляков три години випивав у ресторані, а потім сів у машину чоловіка. Як виявилося, покійний парламентарій сам запропонував зустрітися “громадянину Д”.

“За нашою інформацією, покійний зателефонував “громадянину Д”, з яким перебував у дружніх стосунках, запропонувавши зустрітися. Вони зустрілися в ресторані. Вони разом провели там приблизно три години. Вони разом вживали алкогольні напої. У нас є відеозаписи з ресторану, які чітко підтверджують цей факт”, – сказав Євгеній Єнін.

За словами заступника міністра, коли Антон Поляков виходив з ресторану – візуально він виглядав абсолютно здоровим.

“Близько двох годин їздили Києвом. “Громадянин Д” викликав таксі, яке спочатку їздило за їхньою основною машиною. Потім, ймовірно, вони закінчили свою розмову і пан Поляков пересів в іншу машину – машину таксиста”, – уточнив Єнін.

У МВС також уточнили, питання про те, як метадон опинився в організмі Антона Полякова, на цей час опрацьовується слідством.

Новини за темою: МВС встановило осіб, з якими нардеп Поляков контактував у ніч смерті

Нагадаємо, Полякова знайшли мертвим у Києві вночі 8 жовтня. Автомобіль таксі, в якому їхав нардеп, зупинили правоохоронці за порушення ПДР. Поляков був без свідомості. “Швидка” не змогла його реанімувати.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/nevidoma_rechovyna_i_10_tys_hrn_u_mvs_rozpovily_shcho_znaishly_v_rechakh_poliakova_1014726

Залишити відповідь