Пн. Сер 2nd, 2021

Наслідки зсуву ґрунту на трасі Київ – Одеса ліквідують до 3 серпня – Кубраков

Дорожники почали відновлювальні роботи на ділянці траси М-05 Київ – Одеса біля села Троїцьке Одеської області, де напередодні стався зсув ґрунту. Повне завершення робіт заплановано до 3 серпня 2021 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Фейсбуці міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

“У медіа з’явились фотографії зсуву ґрунту та деформації дорожнього покриття на дорозі Київ – Одеса біля села Троїцьке на Одещині. Причина – надмірні опади. Наразі крайня права смуга руху на цій ділянці перекрита – підрядна організація розпочала активні відновлювальні роботи”, – написав Кубраков.

Втім, на його думку, проблема є значно глибшою. З часу реконструкції дороги минуло вже понад 15 років, експлуатаційні характеристики дороги вичерпано.

“У цій ситуації із зсувом ґрунту ми також бачимо, що сама дорожня основа була влаштована неякісно. Останні роки ми намагалися підтримувати у нормальному стані дорогу у межах експлуатаційного утримання. Однак цих заходів вже недостатньо, враховуючи, що інтенсивність руху тут одна з найвищих в Україні”, – пояснив міністр.

Він нагадав, що за кошти державного бюджету ще у 2019-2020 роках розпочалося оновлення дороги М-05 у Київській та Черкаській областях.

Читайте також: На Волині облаштовують узбіччя на відновленій трасі до Світязя

Паралельно йде підготовка до оновлення дороги у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях за кошти ЄБРР та ЄІБ. У рамках спільного проєкту із міжнародним партнером, а також програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” буде оновлено майже 300 км дороги. На перші ділянки вже затверджена проєктна документація. Наступним етапом стане оголошення тендерів, після чого розпочнеться ремонт.

“Вже за кілька років дорога Київ – Одеса стане взірцевою”, – переконаний Кубраков.

Як повідомляв Укрінформ, координатор “Великого будівництва”, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що в планах Укравтодору – відремонтувати всю мережу (понад 20 тис. км) доріг державного значення до кінця 2023 року.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3282257-naslidki-zsuvu-gruntu-na-trasi-kiiv-odesa-likviduut-do-3-serpna-kubrakov.html

Залишити відповідь