Сб. Чер 12th, 2021

Напад на блокпост і витік хімікатів: на Харківщині пройшли масштабні навчання

Національна гвардія України, Національна поліція та Державна служба з надзвичайних ситуацій провели на Харківщині масштабні спільні навчання.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Міністерство внутрішніх справ.

«Сценарій навчань заснований на реальних подіях. Ми показали, що усі підрозділи вміють працювати разом у складних умовах. Наша готовність повинна бути повною, як під час надзвичайних ситуацій, так і під час гібридної війни та виникненні військової складової. Ми будемо відповідати агресору і загрозам, які у нас є, нашою готовністю», – заявив глава МВС Арсен Аваков.

На Харківщині відбулись масштабні спільні навчання гвардійців, поліції та рятувальників / Фото: МВС

Участь у навчаннях взяли близько 500 представників підрозділів Нацгвардії, Нацполіції та ДСНС. Вони, зокрема, відпрацювали затримання злочинців, які намагалися провезти через блокпост зброю та вибухівку, напад на блокпост, підпал та аварію з витоком хімічно небезпечної речовини.

Читайте також: На Закарпатті провели антитерористичні навчання

Аваков відзначив, що Нацгвардія, Нацполіція та ДСНС стали значно сильнішими, потужнішими та більш технічно оснащеними порівняно з минулими роками.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3259585-napad-na-blokpost-i-vitik-himikativ-na-harkivsini-projsli-masstabni-navcanna.html

Залишити відповідь