20.10.2021

Найкращим вчителем України став викладач з Києва

Кращим вчителем року премії Global Teacher Prize Ukraine став учитель української мови та літератури Артур Пройдаков, який викладає в київському приватному навчальному закладі “Мідгард”.

Про це повідомляє Українська правда, передає Укрінформ.

Зазначається, що Продайков народився у Луганській області у російськомовній родині, а зараз у Києві вчить дітей українській. Вчитель використовує у навчанні платформу TikTok та подкасти.

Педагог веде Telegram-канал “ЗНО Українська”, також записав “Подкасти з української літератури”, бо ця форма нині в тренді, він називає її цікавою та зручною.

“Крутезний досвід, яким я пишаюся, — участь у проєкті “Всеукраїнська школа онлайн”. За 2020 та 2021 роки створив курс з української літератури, який завжди можна передивитися онлайн”, – розповів Продайков.

Читайте також: На Софійській площі 2 жовтня відбудеться нагородження Global Teacher Prize Ukraine

Національну премію засновано у 2017 році після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation, який і заснував світову щорічну премію для вчителів Global Teacher Prize.

Премія – можливість ще раз підкреслити важливість педагогів і той факт, що в усьому світі їхні зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.

Як повідомляв Укрінформ, 2 вересня освітня національна премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила 10 найкращих вчителів країни.

Global Teacher Prize — світова щорічна «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована арабським підприємцем та філантропом Санні Варкі у 2014 році.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3326250-najkrasim-vcitelem-ukraini-stav-vikladac-z-kieva.html

Залишити відповідь