Пт. Лип 30th, 2021

Нафтогаз надає послуги «постачальника останньої надії» для понад 600 тисяч клієнтів

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” надає послуги “постачальника останньої надії” для понад 600 тис. клієнтів у 7 областях.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ГК “Нафтогаз” у Фейсбуці.

“Понад 600 тис. клієнтів наша компанія обслуговує як постачальник «останньої надії» (скорочено – ПОН). Це клієнти у таких областях: Донецькій, Херсонській, Полтавській, Тернопільській (м. Кременець), Запорізькій (м. Мелітополь), Житомирській (м. Коростишів), Хмельницькій (м. Шепетівка)”, – йдеться у повідомленні.

Нафтогаз нагадує, що ціна для клієнтів ПОН у липні становить 11,05 грн/кубометр з ПДВ (без вартості розподілу). ПОН є тимчасовим газопостачальником для тих українців, які втратили попереднього постачальника “блакитного палива”.

“На сьогодні на ринку працює понад 50 постачальників. Усі вони пропонують різний сервіс та ціни на газ. Порівняти пропозиції можна на онлайн-ресурсах “ГазПравда” (gazpravda.com.ua), “Газотека” (gasoteka.ua-energy.org), або зателефонувавши обраній газовій компанії”, – пояснюють у Нафтогазі.

Читайте також: У Нафтогазі заявили про намір розвивати трейдинг газу

Як повідомлялося, ГК “Нафтогаз” з 1 травня автоматично перевела своїх споживачів на тарифний план “Фіксований”. Упродовж року клієнти компанії отримуватимуть газ за ціною 7,96 грн за кубометр (з ПДВ, без вартості розподілу/доставки). Річні тарифні плани вважаються ринковим способом убезпечити населення від сезонних цінових коливань.

З 1 липня ГК “Нафтогаз України” призупинила дію тарифу “Місячний” через відсутність заявок на цей тарифний план.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3283944-naftogaz-nadae-poslugi-postacalnika-ostannoi-nadii-dla-ponad-600-tisac-klientiv.html

Залишити відповідь