17.09.2021

На Житомирщині відкрили нову амбулаторію

За програмою Президента «Велике будівництво» в Малинській громаді на Житомирщині відкрили нову амбулаторію. 

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко у Фейсбуці.

«Ще одну амбулаторію ми відкрили сьогодні в селі Нові Вороб’ї, що у Малинській громаді. Загалом у рамках президентської програми в області відкрито вже 17 амбулаторій. Раніше відчути нову якість медичних послуг вже отримали можливість жителі Гришківців, Райгородку, Нової Борової, Курного, Краснополя, Першотравневого, Гладковичів, Семенівки, Дубрівки, Білилівки, Водотиї, Високого, Підлубів, Квітневого, Краснополя та Соколева», – написав Бунечко.

Читайте також: НАБУ перевірить використання коштів у рамках «Великого будівництва»

На Житомирщині за програмою «Велике будівництво» відкрили нову амбулаторію / Фото: Віталій Бунечко

Зазначається, що амбулаторія оснащена необхідним обладнанням, має житло для лікаря та службовий автомобіль. Щодня медзаклад зможе приймати до 60 відвідувачів. Загальна вартість будівництва амбулаторії перевищила 9 млн грн, 10% з якої профінансувала Малинська громада.

Читайте також: В Одесі відремонтували приймальне відділення лікарні – фото

Як повідомляв Укрінформ, програма «Велике будівництво» у 2021 році спрямована на проєкти соціальної інфраструктури та на економічний розвиток регіонів. За словами міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, цьогоріч у межах програми буде завершено близько 300 об’єктів соцінфраструктури.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3311663-na-zitomirsini-vidkrili-novu-ambulatoriu.html

Залишити відповідь