27.11.2021

На «ТурЕКСПО» у Львові понад 70 фірм представили товари та послуги у сфері туризму

На стадіоні «Арена Львів» проходить XXII Міжнародна виставка «ТурЕКСПО», яка триватиме до 21 жовтня. Учасники – понад 70 фірм із Литви, Польщі та багатьох регіонів України.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА, передає Укрінформ.

«Приємно, що участь у цій виставці беруть зокрема і східні регіони України. Цей захід дає можливість людям з різних регіонів держави зустрітися й напрацювати спільне бачення, започаткувати нові проєкти у сфері туризму. Важливі й обставини, за яких відбувається «ТурЕКСПО». Це посилення карантинних вимог із 18 жовтня. І якщо ще у 2020-му ми не мали вакцин від COVID-19, то зараз їх наявність розв’язує руки, зокрема для організації таких заходів, як цей міжнародний форум», – наголосив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Як зазначили організатори, усі учасники й гості туристичного форуму зобов’язані мати сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або негативний ПЛР-тест. На першому поверсі біля входу працює центр вакцинації, де також можна здати тест.

Читайте також: Мінінфраструктури має створити підрозділ для підсилення роботи Держтуризму – Немчінов

У межах «ТурЕКСПО» відбудеться 15-та спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес», 4-й Форум центрів туристичної інформації. Одна з головних подій – панельна дискусія «Туризм 21-22. Нові тренди та можливості» за участю провідних фахівців ДАРТ та відомих спікерів.

20 жовтня виставка буде присвячена Форуму готелярів та рестораторів із ключовою темою «2021-2022: Еволюція індустрії гостинності»: які висновки треба зробити у 2021 році та що планувати на 2022-й?».

Фото: ЛОДА

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/3335667-na-turekspo-u-lvovi-ponad-70-firm-predstavili-tovari-ta-poslugi-u-sferi-turizmu.html

Залишити відповідь