Пт. Чер 18th, 2021

На Черкащині зник 6-річний хлопчик: Дитину знайшли в лісі на наступний день

6-річного Сашка знайшли місцеві жителі у лісі біля болота Скріншот з відео

Дитина неушкоджена та вже передана батькам

Згідно з повідомленням, 29 травня o 23:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі біля села Свидівок зникла дитина. Про подію повідомили батьки, які з 20:00 намагалися самостійно знайти сина, проте пошуки були марними.

Як з’ясувалося, малий Сашко грався у дворі. Його пес вибіг на вулицю і хлопчик побіг за ним. Собака повів дитину до лісу, а там обоє зникли.

На пошуки хлопчика було залучено місцевих поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України, однак пошуки ускладнювала темна пора та те, що через розлади аутистичного спектру дитина не відгукувалася.

Вранці 30 травня Сашка знайшли. На нього натрапили місцеві мешканці. Він зляканий сидів неподалік болота, обіймаючи свого чотирилапого товариша та плакав.

З дитиною все було добре. Хлопчика доставили додому та передали рідним.

Новини за темою: На Миколаївщині поліція шукала хлопчика, який спав у шафі

Нагадаємо, раніше у Київській області зник дворічний хлопчик. Батьки звернулися по допомогу не одразу, а лише через 5 годин після зникнення дитини.

Хлопчика знайшли тільки на наступний день у лісі. Маленький Богдан був живим та неушкодженим.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/na_cherkashchyni_znyk_6_richnyi_khlopchyk_dytynu_znaishly_v_lisi_na_nastupnyi_den_1004123

Залишити відповідь