20.01.2022

На Буковині завершують будівництво двох пунктів пропуску на кордоні з Румунією

Уже найближчим часом у Чернівецькій області завершать будівельні роботи на пунктах пропуску “Красноїльськ” і “Дяківці”.

Про це повідомляють у пресслужбі Чернівецької ОДА, передає Укрінформ.

“Будівельні роботи на контрольно-пропускних пунктах “Дяківці” та “Красноїльськ” завершать вже найближчим часом. Опісля митна та прикордонна служби сформують штат працівників та запустять його роботу”, – йдеться у повідомленні.

За словами голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука, щоб відновити реконструкцію пункту пропуску “Дяківці”, яка зупинилася ще 2016 року, довелося подолати чимало бюрократичних перепон та постійно комунікувати із Державною митною службою України. Це єдиний орган, який має право зводити та відкривати пункт пропуску.

Осачук додав, що нині роботи тривають і на контрольно-пропускному пункті “Красноїльськ”, але “Дяківці” зможуть відкрити швидше, адже туди вже збудували нову комфортну дорогу.

Планується, що пункт пропуску “Красноїльськ” відкриють вже влітку наступного року після того, як завершать капітальний ремонт дороги до цього об’єкта.

Фото з сайту Молодий буквинець

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3358552-na-bukovini-zaversuut-budivnictvo-dvoh-punktiv-propusku-na-kordoni-z-rumunieu.html

Залишити відповідь