23.10.2021

Мир і спокій в Україні боронять понад 31 тисяч жінок-захисниць – Зеленська

Дружина Президента Олена Зеленська привітала жінок-захисниць України з їхнім святом. 

Про це вона написала у Фейсбуці, передає Укрінформ.

“Сьогодні ми вперше відзначаємо День захисників і захисниць України! Здавна всі ми звикли, що роль захисника завжди впевнено виконують чоловіки. Жінкам же дістаються ролі тих, кого потрібно захищати. Раніше внесок жінок у захист України залишався на другому плані. І це, як на мене, несправедливо”, – зазначила дружина глави держави.

Вона зауважила, що лише у Збройних силах України сьогодні – понад 31 тисяча військовослужбовиць. І, як підкреслила Зеленська, вони нарівні з чоловіками боронять мир і спокій у нашій країні.

Читайте також: Президент вшанував память загиблих за Україну

“Час визнати цю рівність і пишатися тим, що в Україні однаково шанують як чоловіків, так і жінок, які захищають Батьківщину”, – наголосила Зеленська.

Вона подякувала “всім-всім захисникам і захисницям України” та побажала міцного здоров’я цим жінкам і їхнім родинам, натхнення на службі та миру всім нам.

У четвер, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День українського козацтва.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3332893-mir-i-spokij-v-ukraini-boronat-ponad-31-tisac-zinokzahisnic-zelenska.html

Залишити відповідь