07.12.2021

МВС просить 17 млрд гривень на укріплення кордону із РФ та Білоруссю


Фото з відкритих джерел

У відомстві переконані, що така інвестиція в нинішніх умовах “абсолютно логічна”

У Держбюджеті на наступний рік потрібно передбачити 17 млрд гривень на укріплення державного кордону з Російською Федерацією і Республікою Білорусь загальною протяжністю понад 2,5 тис. км. Про це заявив під час виступу у Верховній Раді міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

“Вздовж кордону з РФ та Білоруссю частини ділянок, які розташовані на відкритій місцевості – вбачається доцільним будівництво протитранспортного рову шириною – 4 м і глибиною – 2 м для ускладнення прориву механізованих підрозділів ворожої армії. Звісно, ми не можемо будувати державний кордон лише маючи бажання. Ми маємо з вами чітко визначити і закласти в державний бюджет наступного року необхідні кошти для будівництва державного кордону в двох критично важливих ділянках – з РФ і з республікою Білорусь, це понад 2250 км необхідного будівництва державного кордону. Фактично на сьогоднішній день така робота в інженерному облаштуванні сучасного українського кордону буде коштувати близько 17 млрд грн на тих ділянках, про які я сказав”, – зазначив міністр.

При цьому Монастирський додав, що така інвестиція в нинішніх умовах “абсолютно логічна”.

“Ми зможемо зробити уже протягом наступного року, ці дві ділянки. Саме це є запорукою того, що ми будемо у безпеці, наші громадяни будуть відчувати захищеність і ми будемо розуміти, що Українська держава має надійні кордони”, – наголосив він.

Новини за темою: Захист кордону. Україна задіє тактику ешелонного прикриття, дозволять відкривати вогонь, – МВС

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що Україна визначила до 10 потенційно вразливих ділянок на кордоні із Білоруссю. Втім, на сьогодні ситуація там контрольована та стабільна.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/mvs_prosyt_17_mlrd_hryven_na_ukriplennia_kordonu_iz_rf_ta_bilorussiu_1017838

Залишити відповідь