Пн. Жов 26th, 2020

Місія ОБСЄ не зафіксувала минулої доби порушення перемир’я на Донбасі

Поділіться записом

Упродовж минулої доби СММ ОБСЄ не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні № 245/2020 від 14 жовтня 2020 року.

“Місія не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях”, – йдеться у звіті.

Читайте також: ОБСЄ за минулу добу зафіксувала 15 порушень перемир’я на Донбасі

Зазначається, що за попередній звітний період було зафіксовано 14 порушень режиму припинення вогню (зокрема 12 вибухів невизначеного походження) у Донецькій області та 1 таке порушення (вибух невизначеного походження) у Луганській області.

Минулого разу, коли СММ не фіксувала порушень режиму припинення вогню в обох областях, було в період із вечора 24 до вечора 25 вересня.

Читайте також: ОБСЄ виявила в ОРЛО 24 одиниці озброєння, розміщених з порушенням Мінська

Нагадується, що після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, на якому досягнуто домовленості про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню починаючи з 00:01 27 липня до кінця звітного періоду, СММ зафіксувала загалом 1 620 порушень режиму припинення вогню в Донецькій та Луганській областях (зокрема 398 вибухів, 17 невизначених боєприпасів, що пролетіли, 7 спалахів дульного полум’я, 21 освітлювальну ракету, а також 1 177 черг та пострілів).

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3117509-misia-obse-ne-zafiksuvala-minuloi-dobi-porusenna-peremira-na-donbasi.html

Залишити відповідь