Чт. Гру 3rd, 2020

Мінстратегпром зацікавлений у співпраці з профспілками – Уруський

Поділіться записом

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України зацікавлені в співпраці з вітчизняними профспілковими організаціями задля соціально-економічного розвитку країни. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський у Фейсбуці.

Він наголосив, що Україна має бути міцною промислово розвиненою країною, де потужним є як державний, так і приватний сектори економіки.

За словами Уруського, представники галузевих профспілок акцентують увагу на необхідності державної підтримки української промисловості в умовах пандемії, а також виведення вітчизняних виробників на конкурентоспроможний рівень.

Читайте також: Уруський проінспектував чотири підприємства Укроборонпрому

Віцепрем’єр-міністр зазначив, що в Мінстратегпромі вважають за необхідне поглиблювати подальшу співпрацю з профспілками та врахують пропозиції, надані їхніми представниками, в подальшій роботі.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3135454-minstrategprom-zacikavlenij-u-spivpraci-z-profspilkami-uruskij.html

Залишити відповідь