26.09.2021

Міненерго продовжило дію «чорного списку» на ринку електроенергії до березня 2022 року

Міністерство енергетики продовжило дію «чорного списку» учасників ринку електроенергії до 1 березня 2022 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба міністерства.

«З часу впровадження «чорного списку», за даними ДП «Гарантований покупець», припинилися порушення договірних умов з боку учасників ринку, які б стали підставою для внесення до цього списку. «Чорний список» показав свою ефективність як один з превентивних механізмів», – прокоментував перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко.

Покупець електроенергії на Українській енергетичній біржі може потрапити до “чорного списку”, якщо: він не зареєстрований покупцем у системі управління ринками куплених обсягів електроенергії; не проводить своєчасну оплату, що підтверджується випискою з банку; розриває договір купівлі-продажу електроенергії в односторонньому порядку.

Недобросовісного покупця не допускатимуть до наступних аукціонів з продажу електроенергії впродовж 6 місяців.

Читайте також: Запаси вугілля контролюватиме спеціально створена робоча група – Міненерго

Як повідомлялося, у липні Аукціонний комітет з продажу електроенергії за двосторонніми договорами Міністерства енергетики затвердив критерії для внесення покупця електричної енергії до “чорного списку”. Такий список мав діяти до 1 вересня.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3306911-minenergo-prodovzilo-diu-cornogo-spisku-na-rinku-elektroenergii-do-berezna-2022-roku.html

Залишити відповідь