Пн. Жов 26th, 2020

Microsoft зірвала масштабну хакерську операцію, яка загрожувала виборам у США

Поділіться записом

За кілька тижнів до виборів президента США компанія Microsoft поклала край масштабній хакерській операції, яка становила загрозу виборчій інфраструктурі країни.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні ми вжили заходів, щоб зупинити дію ботнету під назвою Trickbot – одного з найвідоміших у світі поширювачів вірусів-здирників”, – зазначили в компанії.

Як підкреслили в Microsoft, уряд США, а також незалежні експерти вважають віруси-здирники “однією з найбільших загроз майбутнім виборам“. Завдяки цим програмам зловмисники можуть заразити комп’ютерну систему, яка використовується для роботи зі списками виборців або звітування про результати голосування.

Читайте також: Tвіттер вводить нові обмеження через вибори у США

“Ми заблокували дію Trickbot на підставі отриманої ухвали суду, а також завдяки технологічним діям у партнерстві з телекомунікаційними провайдерами по всьому світу”, – уточнили в американській компанії.

При цьому зазначається, що поширювачі Trickbot, зараз не зможуть ініціювати нові зараження або активувати віруси, які вже потрапили в комп’ютерні системи.

Як відомо, вибори президента США мають відбутися 3 листопада.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/3116508-microsoft-zirvala-masstabnu-hakersku-operaciu-aka-zagrozuvala-viboram-u-ssa.html

Залишити відповідь