07.12.2021

Ляшко про ситуацію з COVID в Україні: Ми пройшли пік, але можливий повторний спалах

Віктор Ляшко
Українська правда

В Україні другий тиждень поспіль спостерігається зниження кількості випадків і кількості госпіталізацій

Україна пройшла пік захворюваності на коронавірус COVID-19, але можливий повторний спалах. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в кулуарах Верховної Ради.

“Ми зараз бачимо другий тиждень поспіль зниження кількості випадків, кількості госпіталізацій і у нас є дні, як сьогодні, наприклад, коли кількість одужавших більша, ніж кількість захворівших. Це вже позитивні тенденції, які свідчать про те, що Україна пройшла пік захворюваності і ми очікуємо тенденції до зниження, які повинні бути.

Одночасно ми аналізуємо епідситуацію в європейському регіоні, зокрема в країнах ЄС, і ми бачимо там стрімке зростання кількості випадків, тому не виключаємо потенційну можливість досить за короткий проміжок часу повторний спалах”, – зазначив очільник МОЗ.

За його словами, для того, щоб уникнути сплеску та додаткових карантинних обмежень – потрібно всім вакцинуватись.

“Сьогодні українців вакцинованих принаймні однією дозою понад 40%, але це ще мало, нам треба досягнути, як мінімум, 70%”, – поінформував Ляшко.

Новини за темою: Теорія штучного походження коронавірусу: Нові докази

Нагадаємо, в Україні за минулу добу підтвердили 20 050 нових випадків захворювання на коронавірус, з них дітей – 1555, медпрацівників – 331. Також за вчора госпіталізовано 3637 осіб, летальних випадків – 725, одужало – 22 304 особи.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/liashko_pro_sytuatsiiu_z_covid_v_ukraini_my_proishly_pik_ale_mozhlyvyi_povtornyi_spalakh_1017876

Залишити відповідь