Пн. Жов 26th, 2020

Лікарні отримають ремдесивір за тиждень – Степанов

Поділіться записом

Препарат ремдесивір для лікування коронавірусної хвороби має надійти до України через тиждень, уряд також шукає кошти на закупівлю імуноглобулінів.

Як передає Укрінформ про це в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“За тиждень у нас буде лікарський засіб ремдесивір, який себе гарно показав e США, інших країнах. Ми вже уклали відповідну угоду, і за тиждень він надійде в наші лікарні. Інші лікарські засоби, що пройшли відповідні клінічні випробування, – імуноглобуліни, які необхідні пацієнтам з тяжким перебігом хвороби. Ми зараз обраховуємо, яка сума коштів нам буде потрібна. Я думаю через одне засідання уряду ми винесемо відповідну постанову щодо закупівлі цього лікарського засобу”, – розповів Степанов.

Читайте також: Лікарка-інфекціоністка розповіла про ефективність ремдесивіру проти COVID-19

За його словами, зараз пацієнт з COVID-19 у середньому перебуває в лікарні до 14 днів. Для порівняння: в Німеччині цей термін становить 7 днів. З огляду на це МОЗ намагається – як організаційними заходами, так і підвищенням ефективності лікування – скоротити тривалість перебування таких пацієнтів у медзакладах.

Міністр також уточнив, що зараз лікарнях перебувають близько 20 тисяч осіб із коронавірусною хворобою. Максимально Україна може виділити для таких пацієнтів 52 тисячі місць, це 30% усього ліжкового фонду.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3116466-likarni-otrimaut-remdesivir-za-tizden-stepanov.html

Залишити відповідь