Київське “Динамо” здобуло виїзну перемогу в матчі з “Інгульцем”

Поділіться записом

Матч “Динамо” – “Інгулець”
“Динамо-Київ”

Два голи “Інгульця” було скасовано

Київський футбольний клуб “Динамо” в десятому турі УПЛ переміг у Кропивницькому “Інгулець” із рахунком 2:0. Про це повідомляє “УНІАН”.

Зазначається, що рахунок у матчі був відкритий на 15-й хвилині, коли свій перший гол у сезоні забив гравець “біло-синіх” Денис Гармаш.

Трохи пізніше, на 30-й хвилині, півзахисник “Інгульця” Олександр Козак забив м’яч у ворота “динамівців” , проте його гол був скасований після відеоповтору через офсайд.

Під кінець матчу, на 80-й хвилині, півзахисник”біло-синіх” Микола Шапаренко дальнім ударом подвоїв перевагу киян. А вже в компенсований час ще один гол “Інгульця” був скасований через офсайд.

Наразі “Динамо” в УПЛ набрало 23 очки і продовжує посідати лідируючу сходинку. Натомість “Інгулець” має 7 очок і одинадцяте місце. В одинадцятому турі “Інгулець” зіграє з донецьким “Олімпіком”, а “Динамо” випробує на міцність полтавську “Ворсклу”.

Новини за темою: Хворі на COVID-19 гравці “Динамо”, які були зі збірною в Німеччині, вирушили додому

Раніше повідомлялося, що воротар київського “Динамо” Руслан Нещерет отримав позитивний тест на коронавірус, таким чином кількість хворих тоді зросла до 14 осіб у команді. Нещерет отримав позитивний ПЛР-тест в складі збірної України U-21.