Вт. Жов 20th, 2020

Клименко виступив за легалізацію проституції, однак проти зброї та наркотиків

Поділіться записом
Голова Національної поліції України Ігор Клименко
Фото з відкритих джерел

Голова Нацполіції дотримується думки, що вживання марихуани в медичних цілях має бути чітко визначено законом

Голова Національної поліції України Ігор Клименко вважає прийнятну легалізацію проституції у державі, проте стверджує, що про дозвіл на зброю та наркотики говорити ще зарано. Про це він розповів в інтерв’ю РБК-Україна

За словами правоохоронця, якщо влада зуміє законодавчо визначити правила для проституції, то можна більш конкретно про це розмовляти. 

“Але це має бути широка громадська дискусія. Я не боюся про це сказати, тому що ця проблема існувала, існує і буде існувати в усьому світі. І Україна тут не виняток”, – сказав Клименко.

Що ж стосується зброї, то він вважає, що розмовляти про це можна лише після закінчення війни на Донбасі. У якості аргументу він навів статистику Нацполіції по щотижневій вилученій зброї.

У питанні наркотиків, голова Нацполіції дотримується думки, що вживання марихуани в медичних цілях має бути чітко визначено законом.

“Але на сьогодні будь-яка легалізація дасть можливість медичним корпораціям під цю марку зробити певні речі або дії, які потім позначаться на наших дітях”, – додав Клименко.

Новини за темою: У Нацполіції розкрили, чим саме займається її “секретний” департамент

Нагадаємо, раніше Ігор Клименко заявив, що Національна поліція планує скоротити кількість відділень та станції по всій Україні. Голова Нацполіції повідомив, що нова структура відомства буде презентована найближчим часом, підкресливши, що вона “буде відрізнятися від тієї “радянської” моделі, яка є сьогодні”.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/klymenko_pidtrymuie_lehalizatsiiu_prostytutsii_odnak_proty_zbroi_ta_narkotykiv_982689

Залишити відповідь