Вт. Гру 1st, 2020

Хлопці при владі, які продовжують “хайпувати”, не вирішують кризові виклики, а створюють їх, – економіст

Поділіться записом

Юрій Атаманюк
https://antikor.com.ua

Юрій Атаманюк прогнозує збільшення навантаження на бюджет через збільшення кількості чиновників

Економічного ефекту від запровадження в Україні касових апаратів для фізичних осіб – підприємців не буде.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив економічний експерт Юрій Атаманюк.

Експерт, коментуючи акції протестів представників малого бізнесу, які, нагадаємо, виступають проти запровадження для них касових апаратів, зауважив, що влада існує для того, щоб вирішувати кризові виклики у різних напрямках – через карантин, в економіці, у військовій, гуманітарній сфері тощо.

“У нас же складається картина, що сьогоднішні хлопці, які продовжують “хайпувати”, вони не вирішують кризи, а вони їх створюють”, – заявив Юрій Атаманюк.

Новини за темою: Введення касових апаратів зовсім не на часі: Економіст пояснив, чому

Економічний експерт зауважив, що сьогодні, під час пандемії коронавірусу, низка країн, у тому числі і тих, які мають слабший економічний потенціал, аніж Україна, створили умови для податкових, кредитних канікул, натомість в Україні діють протилежно. Юрій Атаманюк риторично поцікавився, невже зараз запровадження касових апаратів настільки необхідне, адже економічного ефекту, переконаний він, такий крок не дасть. Окрім того, для адміністрування чеків, а їх будуть мільйони щодня, доведеться взяти на роботу тисячі державних службовців, відтак, виникне додаткове навантаження на бюджет від збільшення кількості чиновників, а життя підприємця через додаткове навантаження просто стане гіршим, каже експерт.

“Чому суспільство це не сприймає? Тому що таке відчуття, що треба починати не з ФОП, який виживає на ринку. Не з ФОП-таксиста, не з ФОП в салоні, дівчинки, яка нігті стриже, а починати потрібно з олігархів, щоб суспільство бачило справедливість цієї ситуації”, – акцентував Юрій Атаманюк.

Нагадаємо, на засіданні 17 листопада Верховна Рада провалила голосування щодо законопроєкту №4313-д про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів про перенесення термінів набрання чинності норм щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг та лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами – платниками єдиного податку.

Слід зазначити, що вранці у вівторок, 17 листопада, у центрі Києва посилили охорону через проведення представниками ФОПів масових акцій, зокрема і під будівлею Верховної Ради України.

Згодом стало відомо, що правоохоронці затримали поблизу будівлі Верховної Ради України одного з мітингарів, який намагався напасти на співробітника поліції. 

Джерело: https://zik.ua/news/economics/khloptsi_pry_vladi_iaki_prodovzhuiut_khaipuvaty_ne_vyrishuiut_kryzovi_vyklyky_a_stvoriuiut_ikh__ekonomist_987650

Залишити відповідь