Вт. Тра 18th, 2021

Генконсул України в Мілані зустрівся з представницями української асоціації міста Сереньо

У Генеральному консульстві України в Мілані відбулася зустріч з представницями української культурно-гуманітарної асоціації міста Сереньо «Вільна Україна» (Ucraina Libera), на якій обговорили питання діяльності асоціації та започаткованої на її базі української суботньої школи.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Генконсульство України в Мілані.

Під час зустрічі генеральний консул Андрій Картиш висловив подяку голові асоціації Оксані Колотинській та секретарю Наталі Стефанець за активну роботу з просування позитивного іміджу нашої держави на Півночі Італії, зокрема в Сереньо та провінції Монца-Бріанца.

Читайте також: Українці Італії надіслали в Україну гумдопомогу

«У ході зустрічі обговорено низку питань діяльності асоціації та започаткованої на її базі української суботньої школи з акцентом на необхідності тіснішої взаємодії з Генеральним консульством насамперед щодо виділення нового приміщення для школи, а також надання підручників аби сприяти збільшенню кількості школярів та задоволенню їхніх навчальних потреб», – ідеться в повідомленні.

Крім того, учасники зустрічі відзначили необхідність проведення, з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних з COVID-19, загальних зборів українських культурно-гуманітарних асоціацій та громадських організацій, а також наради директорів українських суботніх та недільних шкіл Північної Італії.

Нагадаємо, у березні в італійському місті Флоренція відкрили пам’ятник українському поету та художнику Тарасу Шевченку.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/3232821-genkonsul-ukraini-v-milani-zustrivsa-z-predstavnicami-ukrainskoi-asociacii-mista-sereno.html

Залишити відповідь