20.10.2021

Футболіст збірної України Кривцов: Усі наступні ігри відбору – фінальні

Національна збірна України з футболу, яка готується до поєдинків відбору чемпіонату світу-2022 з Фінляндією (9 жовтня, Гельсінкі) та Боснії і Герцеговини (12 жовтня, Львів), перейшла в режим дворазових тренувань.

Під час паузи між заняттями на столичному НТК ім. Віктора Баннікова думками про прийдешні протистояння поділився захисник Сергій Кривцов, повідомляє пресслужба УАФ. 

«Нині ми проводимо по два теоретичні заняття на день, відпрацьовуємо все на полі. Треба серйозно підготуватися до поєдинків із фіннами та боснійцями. Для нас це фінальні матчі. У Фінляндії чудова команда. Недарма вони добре виступили на Євро-2020, знаємо це й по першій грі, у Києві. Це потужна збірна, яка має чимало легіонерів. У нас усі футболісти сконцентровані, готові грати і прагнуть потрапити до стартової одинадцятки», – сказав 30-річний захисник.

Читайте також: Букмекери дали прогноз на матч Фінляндія – Україна

Ситуація у відбірковій групі D ЧС-2022: Франція – 12 очок (після 5-ти ігор), Україна – 5 (5), Фінляндія – 5 (4), Боснія і Герцеговина – 3 (4), Казахстан – 3 (5).

 Фото: uaf.ua.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/3328178-futbolist-zbirnoi-ukraini-krivcov-usi-nastupni-igri-vidboru-finalni.html

Залишити відповідь