Пт. Чер 18th, 2021

Фінальний фільм “Паломниці” Оксани Марченко покаже малий Афон в Україні

Фото з відкритих джерел

Оксана Марченко випустить фінальний фільм свого авторського проєкту “Паломниця”. Цей епізод розповість про монастирі на Закарпатті, які називають малим Афоном. Подорож буде пішою, тому телеведуча взяла в помічники експерта з виживання в екстремальних умовах Володимира Вуксту, більш відомого під псевдонімом Голтіс.

У кожному монастирі є своя святиня. Про їх чудотворні властивості говорять різні знаки, які посилають небеса. Подібні ознаменування супроводжують і кожну віруючу людину протягом життя. Оксана Марченко зустріла такою під час свого шляху до однієї з обителей.

Останній фільм проєкту розповість про двох лижників, які вирушили на перше побачення в гори. Вони зійшли з траси і не змогли знайти дорогу назад. Без їжі і води вони кілька днів відчайдушно намагалися врятуватися. Але шансів вижити ставало все менше. Про їхню долю та знаки згори розповість фінальна серія “Паломниці”.

Епізод можна буде подивитися вже цієї неділі, 30 травня, в ефірі телеканалу “Перший Незалежний” о 15:00. А якщо хочете поділитися своєю історією, як віра в Бога допомогла вам пережити життєві труднощі, заходьте на сайт palomnitsa.com.ua і стаєте душевним донором.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/finalnyi_film_palomnytsi_oksany_marchenko_pokazhe_malyi_afon_v_ukraini_1003951

Залишити відповідь