21.09.2021

Федоров: Підозрюємо корупційну змову на мільйони гривень з ноутбуками для вчителів

Через підозру в корупційній змові тендери щодо закупівлі ноутбуків для вчителів направлені на повторну експертизу.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Фейсбуці віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Разом з СБУ та МОН ми запідозрили корупційну змову з ноутбуками для вчителів на мільйони гривень. Усі тендери активні і зараз направлені на повторну експертизу для перевірки документів. Зробимо це впродовж 7 днів. Деталі – у понеділок на брифінгу”, – написав віцепрем’єр.

За його словами, причиною повторної перевірки всіх тендерів, стала інформація, що шахраї, називаючись представниками членів уряду, почали домовлятися про розподіл по областях переможців закупівель з подальшим отриманням “відкатів”.

Читайте також: В Україні запускають безоплатну комп’ютерну допомогу для вчителів шкіл

“В Україні роками наживалися на подібних “схемах” з тендерними закупівлями, але так, як раніше, уже не буде. Цифровізація допомагає побудувати максимально прозорі процеси та справедливі умови”, – запевнив Федоров.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 1 вересня в усіх обласних державних адміністраціях і чотирьох районах Києва оголошено тендери на 56 954 ноутбуків для вчителів.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3313865-fedorov-pidozruemo-korupcijnu-zmovu-z-noutbukami-dla-vciteliv-na-miljoni-griven.html

Залишити відповідь