20.10.2021

ФДМУ виставив на продаж Бучацький мальтозний завод

Онлайн-аукціон із продажу Бучацького мальтозного заводу запланований на 18 жовтня, стартова ціна підприємства – 34,7 млн грн. 

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Фонду державного майна у Фейсбуці.

“Бучацький мальтозний завод (Тернопільська область) – один із перших об’єктів концерну «Укрспирт», який виставлено на приватизаційний аукціон”, – ідеться у повідомленні.

Зазначено, що підприємство спеціалізується на переробці крохмалевмісної речовини, виробництві та ректифікації спирту. Крім цього, завод може виготовляти соки та інші безалкогольні напої, але після 10 років простою він не в змозі конкурувати з сучасними підприємствами.

У Фонді додали, що підприємство відновило роботу лише наприкінці минулого року, але “застаріле обладнання потребує модернізації, а весь об’єкт – залучення додаткових інвестицій”.

Серед умов приватизації – збереження профільної діяльності Бучацького мальтозного заводу щонайменше протягом 4 років після зміни власника, зауважили в пресслужбі.

Читайте також: Проти ФДМУ порушені чотири справи за «дешевий» продаж готелю «Дніпро»

Як повідомляв Укрінформ, із 15 жовтня 2020 року в Україні почалася приватизація підприємств ДП «Укрспирт». Загалом на приватизацію держава виставить 41 місце провадження діяльності, що входять до держпідприємства «Укрспирт», та ще 37 об’єктів концерну «Укрспирт».

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3323028-fdmu-vistaviv-na-prodaz-bucackij-maltoznij-zavod.html

Залишити відповідь