Пт. Вер 18th, 2020

Дочірня компанія “Нафтогазу” незаконно керувала двома ТЕЦ на Львівщині

Поділіться записом

Будівля Окружного адміністративного суду міста Києва


Фото з відкритих джерел

В п’ятницю, 4 вересня, Окружний Адміністративний суд Києва визнав призначення управителем компанії “Нафтогаз-Тепло” незаконним. Мова йде про управління двома арештованими ТЕЦ на Львівщині, передає УНН.

Відповідне рішення суду було опубліковано журналістами в статті про махінації з боку чиновників та посадовців щодо Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ. Зокрема йдеться про те, що суддя задовільнив клопотання про визнання призначення дочірньої компанії НАК “Нафтогаз” управителем незаконним, адже це призначення відбувалося поза конкурсом і фактично протирічило закону про АРМУ.

Цілком імовірно, зазначають журналісти, що посадовцям було відомо про те, що таке рішення буде прийнято і тому вони намагалися якнайшвидче відчужити майно задля подальшого контрольованого продажу його на СЕТАМІ. І робили це через погрози керівництву АРМИ та обіцянки тиснути на судову систему, які на засіданні спеціальної комісії озвучив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, в обов’язки та сферу компетенцій якого ці питання взагалі не входять.

Варто зазначити, що саме такий сценарій розвитку подій минулого тижня оприлюднив директор компанії “Енергія Новояворівськ” Андрій Гнатуш:

“Вони через підконтрольних політиків ініціюватимуть продаж цих активів через СЕТАМ. На торгах вивішується об’єкт, на якому сотні мільйонів накрученого боргу перед НАК Нафтогаз… Зрозуміло, що вартість лота і близько не вартує таких грошей. Відповідно, НАК героїчно погоджується взяти все за борги перед собою і накинути 1 копійку зверху. Таким чином надумані борги будуть списані, а зацікавлені особи зможуть привласнити ТЕЦ собі”.

Та суд вчасно встиг прийняти правомірне рішення, тим самим унеможлививши можливе захоплення стратегічно важливих для міст об’єктів.

Нагадаємо, минулого року корумповане керівництво АРМА та колишнього голову агентства Антона Янчука відсторонили від виконання обов’язків через зрив опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі. Тоді ж колишній прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд ініціюватиме передачу Новояворівської ТЕЦ в управління компанії групи НАК “Нафтогаз”. Саме цю передачу в управління суд і визнав незаконною.

Джерело: https://zik.ua/news/crime/dochirnia_kompaniia_naftohazu_nezakonno_keruvala_dvoma_tets_na_lvivshchyni_980022

Залишити відповідь