Ср. Кві 21st, 2021

Державна комісія перевірятиме дотримання карантину в регіонах – МОЗ

Поділіться записом

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій займеться перевіркою дотримання карантинних обмежень в областях.

Про це головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко сказав в ефірі “Свободи слова” на ICTV.

“Державній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було доручено провести перевірку дотримання карантинних обмежень в областях. Це допоможе проаналізувати ситуацію у загальноукраїнському вимірі”, – сказав Ляшко.

Читайте також: Система охорони здоров‘я справляється з епідемічною ситуацією – Ляшко

Окрім цього, він нагадав про спалах COVID-19 на Житомирщині та Буковині.

“Епідемічні проблеми є в Житомирській і Чернівецькій областях. Зокрема, у Житомирі захворюваність продовжує зростати, а в Чернівцях за останній тиждень ситуація почала стабілізуватися”, – додав Ляшко.

Як повідомлялося, станом на 29 березня в Україні лабораторно підтверджено 1 652 409 випадків COVID-19, з них за добу – 8 346. Окрім цього, за минулу добу померли 178 пацієнтів, одужали – 2 875.

Читайте також: Щеплені вакциною AstraZeneca отримають другу дозу цього ж препарату – Степанов

У Чернівецькій області за минулу добу підтвердили 292 випадки, 12 із них – померли. У Житомирській області за минулу добу лабораторно підтвердили 567 випадків, 25 із них — померли.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3217498-derzavna-komisia-pereviratime-dotrimanna-karantinu-v-regionah-moz.html

Залишити відповідь