Пн. Сер 2nd, 2021

Данія передасть Україні 500 тисяч доз COVID-вакцини – МЗС

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запропонував главі МЗС Данії Йеппе Кофоду укласти домовленість щодо взаємного визнання документів про вакцинацію від COVID-19.

Як передає Укрінформ із посиланням на МЗС, міністри зустрілися у Вільнюсі на полях 4-ї Конференції з питань реформ в Україні.

Зазначається, що Кулеба подякував за рішення уряду Данії передати нашій країні 500 тисяч доз вакцини проти COVID-19.

Він запропонував данському колезі укласти домовленість між двома країнами про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію та COVID-сертифікатів для спрощення поїздок громадян.

“Міністри привітали започаткування діяльності Дансько-української торговельно-промислової палати в Копенгагені, що сприятиме збільшенню обсягів торгівлі та інвестицій. Кофод підтримав пропозицію Кулеби провести найближчим часом бізнес-форум”, – ідеться в повідомленні.

Читайте також: COVAХ: Україна отримає від США частину з 500 мільйонів доз Pfizer

У МЗС указують, що міністри окремо обговорили підтримку антикорупційної реформи в Україні, зміцнення обороноздатності нашої держави, модернізацію енергетичного сектору та впровадження відновлюваних джерел енергії.

“Сторони приділили особливу увагу протидії втіленню геополітичного проєкту Північний потік – 2”, – додали у зовнішньополітичному відомстві.

Як повідомлялося, 7 липня у столиці Литви Вільнюсі розпочалася 4-та Міжнародна конференція з питань реформ в Україні. Форум триватиме два дні.

Фото:kiattisakch

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3276996-dania-peredast-ukraini-500-tisac-doz-covidvakcini-mzs.html

Залишити відповідь