Сб. Січ 16th, 2021

Чому брати швидку позику онлайн краще в МФО, а не банку?

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Якщо вам потрібні гроші сьогодні, що для вас важливо? Отримати їх швидко, просто та без відмов. Тому ви не йдете до родичів (а раптом у них не виявиться потрібної суми?), рідше вибираєте ломбард (бо не хочете ризикувати втратити улюблену прикрасу). Банки теж стають менш популярними: українцям простіше взяти швидку позику онлайн, ніж очікувати рішення, збираючи пакет документів.

Банк vs МФО: хто кого?

Популярність мікрофінансових організацій зростає з кожним роком, причому не тільки в Україні, а й в усьому світі. Це зручно, просто, доступно широкому колу людей: хтось бере позику на погашення комуналки, хтось — щоб купити техніку на розпродажі. Швидка позика на картку онлайн вирішує безліч потреб. Крім того, МФО робить ринок кредитування більш відкритим, доступним до клієнтів.

Банки вимагають багато документів

До переліку входять, крім паспорта та ІПН, входять довідка з місця роботи, довідка про доходи, прописка — різні банки можуть змінювати умови отримання коштів. МФО потрібні тільки паспорт і код, іншу інформацію можна підтягнути з системи BankID.

Банки працюють тільки офлайн

Справа не тільки в карантині. Гроші можуть знадобитися вночі, у свята, вихідні. Жителям маленьких міст зовсім незручно виїжджати в районний чи обласний центр в відділення. У МФО взяти швидко позику на картку онлайн можна 24/7, перебуваючи вдома, на роботі, навчанні, в дорозі — за допомогою комп’ютера або телефону.

Потрібна довідка про доходи

Найчастіше мова йде про великі суми — від 15 000 грн, але в умовах економічної кризи банки хочуть отримати підтвердження платоспроможності. Складність в тому, що не всі компанії готові дати довідку, іноді її потрібно замовляти заздалегідь і чекати до місяця. Крім того, все ускладнюється, якщо ви не працевлаштовані офіційно.

Найчастіше рішення доводиться чекати довго

Взяти позику онлайн на картку в MyCredit займає 15-20 хвилин, тоді як на оформлення позики в банку йде мінімум годину, беручи до уваги дорогу, чергу, заповнення анкети. Аналізується багато факторів, а в результаті банк може не дати запитувану суму — тільки частина або зовсім відмовити. У МФО відсоток відмови нижче, наприклад, в MyCredit схвалюються 4 з 5 анкет.

Дуже важлива кредитна історія

Отримати фінансову допомогу в банку, якщо у вас були прострочення, майже неможливо. Катерина Колечко, кредитний експерт MyCredit, каже: “При прийомі рішення по позикам один з вирішальних чинників аналізу — кредитна історія позичальника. https://mycredit.ua/ не вимагає взірцевої кредитної історії та високого рейтингу. Якщо в минулому у вас були прострочення, але всі вони успішно погашені, у вас є всі шанси отримати швидку позику онлайн на картку в MyCredit. Відмова можлива в разі, коли позичальник навмисно ігнорує платіжну дисципліну: регулярно бере мікропозики в різних компаніях й не погашає їх”. До слова, саме тому так важливо не допускати прострочень: негативна інформація зберігається в Бюро Кредитних історій.

Позику онлайн швидко на картку — це зручно, швидко, доступно. Заявка оформляється швидко, з цим впорається і студент, і пенсіонер. Гроші приходять на карту відразу, ви можете відразу оплачувати покупки, послуги, зняти готівку в банкоматі. При цьому вам не потрібно звітувати перед організацією, куди ви їх витратили.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/chomu_braty_shvydku_pozyku_onlain_krashche_v_mfo_a_ne_banku_992793

Залишити відповідь