20.01.2022

Біля кордону з Білоруссю силовики провели навчання у межах спецоперації «Полісся»

На Чернігівщині в межах спеціальної операції «Полісся» прикордонники із залученням резервів провели спільне штабне тренування.

Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Укрінформ.

Як зазначається, задіяні в операції сили і засоби одночасно вибули на чотири різні ділянки кордону, де відпрацювали злагодженість підрозділів під час посиленої охорони державного кордону.

«Головне завдання виконано повною мірою. Ми у складі сил посилення відпрацювали та набули необхідних навичок щодо дій у ході реагування на різкі зміни обстановки», – зазначив начальник прикордонного загону Олександр Чорний.

Як повідомлялося, 23 листопада на кордоні з Республікою Білорусь розпочалася активна фаза спеціальної прикордонної операції «Полісся». Вона координується ДПСУ та проводиться спільно з силами Національної гвардії, поліції, ЗСУ та іншими задіяними резервами з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.

25 листопада в Житомирській області в межах спецоперації “Полісся” відбулися тренування щодо забезпечення правопорядку в разі ускладнення оперативної обстановки на кордоні з Республікою Білорусь.

Режим Олександра Лукашенка після санкцій з боку Євросоюзу спровокував міграційну кризу на кордонах Білорусі з Литвою, Латвією та Польщею. Мігранти з Іраку, Сирії та ряду африканських країн масово прибували в Білорусь, а прикордонна служба цієї держави доправляла їх до кордонів ЄС.

У прикордонній смузі виявилися заблокованими тисячі людей.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3358558-bila-kordonu-z-bilorussu-siloviki-proveli-navcanna-u-mezah-specoperacii-polissa.html

Залишити відповідь