20.01.2022

Здоров’я – заради майбутнього

Проєкт «Здоров’я – заради майбутнього»
Ми обираємо майбутнє! Ми прагнемо бути креативними, творчими, самореалізованими, заможними, упевненими, успішними, освіченими, радісними, красивими… Але чи можна бути такими, не маючи здоров’я? Мудрий Сократ говорив: «Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо!» Тож на сьогодні головний пріоритет для кожної людини – здоров’я.
Сучасним педагогам надзвичайно важливо сформувати в дітей та молоді ціннісне ставлення до життя та здоров’я, закласти основи здорового способу життя та життєвих навичок, необхідних для щасливого майбутнього.
Створюймо здоров’язбережувальне освітнє середовище разом! Долучившись до проєкту «Здоров’я – заради майбутнього», ви навчитеся ефективно здобувати й застосовувати нові знання, аналізувати проблеми й приймати рішення, адекватно реагувати на події, справлятися з невдачами й стресами, конструктивно спілкуватися та взаємодіяти з іншими людьми, дбати про своє тіло й красу, формувати здорових, щасливих, радісних дітей і багато іншого…
Чекаємо в спільноті здорових, радісних, упевнених, щасливих педагогів. Долучайтесь до проєкту «Здоров’я – заради майбутнього»!