26.01.2022

Як здобути право на збирання в лісі дров

Президент дозволить українцям без будь яких дозволів збирати в лісі дрова, як що підписати петицію https://youtu.be/ckgwDcUt5Po
ПЕТИЦІЯ https://petition.president.gov.ua/petition/128702
Інструкція як проголосувати за петицію на сайті президента https://youtu.be/3pvwVZpJ3cM
Після узаконення збирання дров селяни виріжуть ліс https://youtu.be/jNbGjWQRXDk

Доброго здоров’я всім друзі.
Багато хто пише в коментарях, що петиція не потрібна, і голосування за внесення змін до лісового кодексу, даремна трата часу, оскільки за збір деревини в лісі, немає жодної кримінальної та адміністративної відповідальності. І це дійсно так, друзі. Тому логічно виникає питання, а навіщо взагалі це звернення до президента?
Справа в тому, що існує реальна проблема яка і стала причиною виникнення бурхливих обговорень в різних соціальних мережах, в тому числі і в ютубі. Закон не забороняє збирати дрова, а ось деякі лісники, перевищуючи свої повноваження, роблять це. Нехай би собі забороняли, але не накладали штрафи, не створювали людям проблем. Так ні, як показує практика, зачасту незаконно складаються адміністративні матеріали, інколи незаконно конфіскуються транспортні засоби, бензопили, та інші речі. І люди попадають на гроші, врем’я і здоров’я. І тут навіть не допомагають знання людиною 13 ст. Конституції, дотримання 64,65,66 статей Кодекса України про Адміністративні правопорушення, 246 ст. Кримінального кодексу. Судді зачасту виносять свої рішення саме за цими статтями. А людина, всього навсього збирала дрова, підкреслюю збирала дрова.

Ось в двух словах картина реальної проблеми. І хтось може сказати, як боротися з свавіллям лісників? Адже в переважній більшості страждають ті люди, які по своїй природі не можуть відстоювати свої права, от ніяковіють вони перед чиновниками і все, що ти зробиш? А в тих мова одна, або могорич, або протокол.

Якщо це не так, напишіть в коментарях.

Тепер, як петиція може виправити ситуацію?
Ось дивіться. Після того, як документ попаде на стіл президента, він обов’язково звернеться до Прем’єр-міністра з пропозицією доручити його відповідним центральним органам виконавчої влади, щоб вони спільно з науковцями, фахівцями, представниками громадськості провели системний аналіз реалізації державної політики в Україні та внести в установленому законодавством порядку відповідні узагальнені матеріали і пропозиції щодо розв’язання наявних проблем у цій сфері.
Це означає, що президент отримає всю інформацію стосовно нашого питання. Це буде вже готова юридично обґрунтована відповідь на нашу користь, яку потрібно тільки підписати, і населення України, тобто ми з вами, отримаємо довгоочікуваний документ який може бути на телефоні, або роздрукованим на листку бумаги, не важливо, але це буде вагомим аргументом для захисту від свавілля деяких лісників прямо на місці. Головне не порушуйте закон і все буде добре. Ось відповідь навіщо петиція.
Не забудьте про її розповсюдження і обов’язкову підтримку цього відео з підпискою на канал.
До наступних зустрічей.
#GeorgMotoblok