17.09.2021

Як сформувати Правильні ЗВИЧКИ? Правильні Звички 21 століття. Звички для Здоров’я

Дай Вам Бог Здоров’я!
Вітаємо Вас на каналі “СЕЙМ – Успішний Емоційно Інтелектуальний Менеджмент”.
Канал для Правильних і Розумних людей!

Підтримати канал:
Чудодійною ГРИВНЕЮ на карту МоноБанка 4441 1144 2271 0572.
Призначення платежу: Вдячність за Творіння.
Чудодійною ГРИВНЕЮ на рахунок IBAN: UA953808050000000026007181856 ТОВ ДС “Агроінформ” (код ЄДРПОУ 36584862).
Призначення платежу: За Консультування з особистих питань.

Що на каналі?
Відео про ОС СЕЙМ в вільному доступі. Ми Вам передаємо ОРГАНІЗАЦІЙНУ СИСТЕМУ Успішного Емоційно Інтелектуального Менеджменту 21 століття.
Вона для: себе, сім’ї, роботи і бізнесу.
Вона допоможе Вам: отримати щастя і силу волі, сформувати підсвідомість та звички, навчить планування та тайм менеджменту, коучингу і самокоучингу, організації командної роботи, налагодження комунікацій.
Вона: про мету в гармонії з Всесвітом і щасливий шлях її досягнення.

Повна назва відео:
Як сформувати Правильні ЗВИЧКИ? Правильні Звички 21 століття. Звички для Здоров’я.

В цьому відео для Вас:
СЕЙМ для ФОРМУВАННЯ ЗВИЧОК

Частковий текст відео:
Звички – це шаблони! Формуються з дитинства протягом всього життя!
Правильні звички – це звички, які потрібні в певний період часу для щасливого життя зараз та перспектив на майбутнє.
Які для людини звички є правильні?
Ключове слово ПРАВИЛЬНІ.
Я вже говорив – Правильні звички – це звички, які потрібні в певний період часу для щасливого життя в теперішньому та перспектив на майбутнє. Правильними будуть ті, що зберігатимуть життя і здоровёя людини, бо вона жива істота і їй від Бога дано життя яке вона повинна прожити і бути здоровою для свого комфорту, довгого життя і можливості реалізувати свою місію.
Правильними звичками будуть ще і ті , які допоможуть людині досягти потрібних їй планів, цілей, життєвої місії. Всі ці звички і будуть правильними для людини в 21 столітті!
Ми проаналізували , які ж звички є першочергово потрібні для людини.
Тут ми точно Вас здивуємо, бо запропонуємо Вам розпочати вдосконалювати своє життя з формування 3 психологічних звичок до кожної з якої буде прикріплено по 8 фізичних.
Формування першої психологічної ” Здоров’я. Регулярні вчинки для здоров’я” , розпочнемо з фізичних “Правильно Спати”, “Правильно Сидіти” і так далі.
Формування другої психологічної “Порядок. Повторюваний хаос перетворювати в стабільне”, розпочнемо з фізичних
“Цінити час” та “усунення залежності від телефону”.
Як би Вам не було дивно, що розпочинаємо ми з цього, але в результаті, саме запропоновані нами перші 24 фізичні звички приведуть Вас до Здоровёя, Визнання, Достатку, Щастя.
А кардинально змінене життя автоматично усуне ряд шкідливих звичок і принесе правильні!
ОС СЕЙМ, організаційна система успішного емоційно інтелектуального менеджменту вважає формування правильних звичок для людини дуже важливим напрямком, яким людина щодня повинна займатися. Щодня впроваджувати нові правильні звички для свого вдосконалення.
Тому нами підговлено дуже багато матеріалів з цього приводу.
Як то: 1. Глибоке але просте і швидке визначення сутності психологічних і фізичних звичок, 2. Пояснення, як формуються звички, 3. визначення критеріїв оцінки впровадження звички, 4. створення мотивації для формування звичок, 5. Формування саме правильних звичок, 6. вміння знаходити менторів, знаючих та прикладів для себе серед визнаних людей, 7. вміння визначати, що саме тобі потрібно і що доцільно скопіювати в інших, 8. скільки часу приділити на впровадження звички, 9. створення норм часу на всі повторювані дії та як навчитися дотримуватися норм, 10. визначення простоти, 11. описання 3 психологічних і 24 фізичних найважливіших для людини звичок, 12. 7 крокова методологія формування звичок, та багато іншого потрібного…
Все це вищезгадане, знову 100 сторінок книги яку потрібно перечитати чи 50 відео, які важливо переглянути і застосувати в своєму житті!!! Та ще 20 практичних вправ , які обовязково потрібно зробити щоб запровадити собі правильні звички .
Молю Вас, вже зараз запроваджувати собі правильні звички! Особливо прислухайтесь до нашого нового погляду на впровадження психологічних звичок та 24 фізичних. Впроваджуючи 2 звички в місяць за 1 рік можна впровадити 24 і стати суперлюдиною !!!

Пам’ятаємо: Ви народилися бути Визнаними , Заможними , Щасливими.

Схвалюйте правильне КОМЕНТАМИ та ПОДІЛІТЬСЯ відео В МЕСЕНДЖЕРАХ ТА СОЦСІТКАХ з ЗНАЙОМИМИ!
Це допоможе просувати і поширювати в ютуб вчення СЕЙМ , зробить краще Планету Земля та допоможе людям!

А щоб ми продовжували для Вас працювати і творити:

1. Підписуйтесь на канал.
2. Дивіться відео, Вподобайте та Лайкайте, Коментуйте.
3. Робіть всі практичні вправи.
4. Підтримуйте нас: морально, фінансово.

Наперед ДЯКУЄМО!
З Любов’ю і Вдячністю, творці OS SEIM.

#ОрганізаційнаСистема #СеймЗвички #СеймПланування #СеймПідсвідомість #СеймКоучинг #СеймОрганайзер #СеймПравильніЗвички #СеймЗвичкиУспішнихЛюдей #СеймЗвичкиіЗдоров’я #СеймКорисніЗвички #СеймСилаЗвички #SerhiyStepanenko #СЕЙМ #SEIM

Залишити відповідь