22.09.2021

Лікарі знущаються над шахтарем ДТЕК “Павлоградвугілля” ?!

19 серпня 2021 року з шахтарем ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» ВСП «ШУ імені Героїв космосу, членом Незалежної Первинної Профспілкової Організації (НППО) «Павлоградвугілля» Бердишовим Дмитром, перед нарядом трапляється надзвичайна ситуація. Піднімаючись по сходах Дмитру стало зле, з’явився сильний різкий біль в області поясниці. Начальник дільниці був повідомлений, він направив хворого до медичного пункту.
Дмитро був оглянутий і негайно доставлений транспортом в прийомне відділення лікарні м. Тернівка, Дніпропетровської області. (АКТ про надзвичайну ситуацію складений не був). Чому? на разі не відомо.

І почалось, щось не зрозуміле.

Сімейний лікар Дмитра, лікар – терапевт Калінін Дмитро Вікторович відмовлявся надавати електронне направлення до лікаря спеціаліста.
Розгублений шахтар Дмитро, був в шоці, від свого сімейного лікаря, зателефонував голові НППО «Павлоградвугілля» Михайлюк Олексію Вікторовичу. Повідомив, що трапилось та про те, що йому не надають направлення до лікаря спеціаліста. Що він сидить на вулиці півтори години і не знає куди звертатися і що в таких випадках робити.
Голова НППО «Павлоградвугілля» негайно виїхав з м. Павлоград на допомогу Дмитру.
Та сам пересвідчився незаконною бездіяльністю?! лікаря – терапевта Калініна Д.В. який відмовився давати Дмитру направлення до лікаря спеціаліста.
Олексій Вікторович негайно звернувся до завідуючої терапевтичного відділення, яка в свою чергу повела себе дуже професійно, швидко вирішила ситуацію яка виникла.
Хворий з 07:00 години ранку нарешті отримав направлення до спеціаліста. Думав, що його страждання закінчаться, але НІ. Не так все просто.
Прийшовши до лікаря невролога, яка є завідуючою неврологічного відділення Олена Григорівна Удовіченко. Яка знала, що до неї направили з гострою білю хворого.
Дмитро зустрівшись з Оленою Григорівною в коридорі протягнув їй направлення, від якого вона відмахнулася та змусила чекати.
Голово профспілки Олексій Вікторович, був в шоці від поведінки лікаря, ЗАВІДУЮЧОЮ. Зайшов до кабінету в якому проводив відео – фіксацію, згідно основного закону ст.34 Конституції України. Лікар забороняла фіксувати її незаконну бездіяльність по відношенню Дмитра, члена профспілки, який 5ту годину не міг отримати медичну допомогу.
Викликала поліцію на Олексія Вікторовича.
Олексій Вікторович також викликав слідчу оперативну групу (СОГ) та написав заяву про вчинення кримінального правопорушення лікарем завідуючою Оленою Григорівною Удовіченко стосовно Дмитра Бердишова.
Слідчий пропонував вирішити питання без втручання поліції. Можливо зацікавленні захистити лікарів, які не належно виконують свої обов’язки, що може призвести до більш важкого стану здоров’я людини.
Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) , як того вимагає та зобов’язує слідчого ст.214 Кримінального Процесуального Кодексу (КПК) України, Голова НППО «Павлоградвугілля» в термін 24 годин не отримав.
Знову поліція можливо незаконно без діє, або намагається допомогти лікарям уникнути відповідальності, за не надання належної допомоги пацієнту.
Голова НППО «Павлоградвугілля» Олексій Михайлюк діяв відповідно до ст.27 Конституції України. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави – захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань.

НППО «Павлоградвугілля» з ЛЮДМИ і ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!

Залишити відповідь