19.01.2022

🎧 ХРАМ ЗДОРОВ’Я – Медитація українською – Потужне зцілення для Душі і тіла

ХРАМ ЗДОРОВ’Я – це ще одна медитація українською мовою на моєму каналі. Цього разу, це техніка, яка призначена для зцілення, покращення загального стану здоров’я, а також очищення і структуризації енергетики. Медитація підійде як для оздоровлення від фізичних недуг, так і для покращення психоемоційного стану.

Ефекту зцілення досягається через подорож в ефірний храм, який знаходиться на тонкоматеріальному плані. Якщо зробити цю медитацію зцілення декілька разів протягом кількох днів, є справді можливість суттєво покращити свій стан здоров’я.

Якщо ви справді хочете бути здоровими на постійній основі, дуже важливо навчитися чути і розуміти своє тіло та душу. Вони завжди даються підказки, які можуть допомогти зцілитися від будь-якої хвороби чи болячки. Медитації в цілому дуже корисні для кожної людини і сприяють вирішенню дуже багатьох життєвих проблем. Дана медитація покликана зробити ваc здоровими і можливо навіть трішки щасливими.
ВДАЛОГО ВАМ МЕДИТУВАННЯ!

#Медитація #Зцілення #Оздоровлення
______________________________________
В мережі інтернет, зокрема на просторах YouTube є чимало крутих медитацій, щоправда на російській мові. Для підписників і гостей мого Ютуб-Каналу я пропоную медитації рідною 👉 українською мовою. В такий спосіб я ділюся власними напрацюваннями за приблизно 15 років професійної практики. Радий, якщо моя праця принесе користь іншим людям і допоможе безпосередньо Вам досягнути позитивних змін в житті.
______________________________________
Вам сподобалася ця медитація зцілення – ХРАМ ЗДОРОВ’Я? Ви взяли з неї для себе щось корисне? Підтримайте розвиток цього YouTube-каналу, оплативши будь-яку комфортну для себе суму на карточку Приватбанку:
4149 6293 1441 0507