26.01.2022

Чому лікарям первинки варто працювати з ВІЛ+ пацієнтами. Дарина Дмитрієвська

ВІЛ/СНІД — біда не однієї людини, не однієї держави. Це загроза для людства. Відтак сьогодні усі зусилля спрямовані на профілактику поширення захворювання.

Колись ці 4 літери для людини були буквально вироком. Страх хвороби, лікування від якої просто не існує, породив безліч міфів, які і сьогодні не дозволяють сприймати її виважено та осмислено.

Втім, час не стоїть на місці, а розвиток медицини — разом з ним. У наших з вами реаліях ВІЛ/СНІД — це всього лише хронічне захворювання, яке при належному лікуванні не передається далі та не впливає на ваше життя.

Забезпечити діагностику та лікування осіб із ВІЛ-інфекцією зараз можуть сімейні лікарі. Більше того — такий підхід має бути ще більш ефективним, адже хто, як не ваш сімейний лікар, може обговорити з вами усі аспекти вашого життя, бути з вами на зв’язку та постійно відгукуватись на найдрібніші прохання.

Чому це важливо та як саме сімейний лікар може допомогти у боротьбі з ВІЛ/СНІД розповіла для нас практикуюча лікарка Дарина Дмитрієвська.

Ми переконані, що сімейні лікарі — це нова сходинка у боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІД. Покажи цей допис своєму лікарю. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати епідемію СНІД в Україні!

Підпишіться на канал ►►► https://bit.ly/2RkVgGT
Facebook ► https://www.facebook.com/phc.org.ua
Instagram ► https://www.instagram.com/phc.ukraine/
Telegram ► https://t.me/PHC_Ukraine
Сайт ► https://www.phc.org.ua/

#ЦГЗ #ЦентрГромадськогоЗдоровя