19.01.2022

АФІРМАЦІЇ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я (українською)

АФІРМАЦІЇ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я!
Щодня прослуховуйте чи повторюйте ці афірмації якомога частіше при цьому ні в якому разі не припиняйте лікування, призначене вашим лікуючим лікарем, якщо ви хворі. Афірмації доповнюють ліки, але не замінюють їх. Позитивні твердження зміцнять ваш розум і вашу волю, змінять напрямок думок і допоможуть організму поліпшити здоров’я.
Афірмації потрібно супроводжувати візуалізацією.

Будьте щасливі, вимовляючи афірмації! Нехай енергія життя та позитиву ллється не тільки від слів, але й від вас. За допомогою позитивних тверджень вдасться створити правильні думки, що очистять свідомість і посприяють поліпшенню самопочуття. Чітко уявляйте собі бажаний результат. Якщо ви хочете одужати та позбутися від хвороб, уявіть себе здоровою і щасливою людиною. Це допоможе досягти ефекту в стислі терміни. Наші емоції знаходяться під контролем думки, а думки можуть бути сформульовані за нашим бажанням. Афірмації здоров’я допомагають формувати здорові думки. Так і з’являється зв’язок між позитивними твердженнями (афірмаціями) і нашим здоров’ям.

Деяким важко в це повірити, але дуже часто наші хвороби починаються в нашій голові. Очищаючи свою свідомість, ви не тільки почнете відчувати себе краще, але і побачите прямий шлях до оздоровлення. Здоров’я – це багатство, а оздоровлюючі афірмації є ключем до цього багатства. Коли в нашій голові здорові думки, то і тілу набагато легше відчути себе здоровим. Пам’ятайте народну мудрість «У здоровому тілі – здоровий дух!»

Любіть своє тіло і воно завжди буде вас радувати, Ці афірмації допоможуть жити в любові і гармонії з вашим тілом.
Вірте і прослуховуйте чи повторюйте їх щодня
Будьте здорові!

#Афірмаціїукраїнськоюк #Афірмації #Афірмаціїдляздоровя

Афірмації на успіх (українською) – https://www.youtube.com/watch?v=nDME-jZIbr4

АФІРМАЦІЇ ДЛЯ ЖІНОК (українською) – https://www.youtube.com/watch?v=LVCWhooEfYs

АФІРМАЦІЇ НА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОШЕЙ ТА ДОСТАТКУ (українською) – https://www.youtube.com/watch?v=rvK2X9SY6SY&t=15s