Пт. Лип 30th, 2021

Черкаси у жовтні проведуть книжковий фестиваль «Можна все навпаки»

Четвертий книжковий фестиваль відбудеться в Черкасах 1-3 жовтня. Його відвідають десятки відомих письменників.

Про це повідомляє Черкаський книжковий фестиваль на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Головна тема фестивалю – «Можна все навпаки». Через новий стиль життя в карантинних обмеженнях Черкаський книжковий фестиваль проходитиме у гібридному форматі. Такі зміни анонсувала голова Черкаської обласної молодіжної громадської організації (ЧОМГО) «‎Книжковий маестро» Юлія Чабаненко.

Читайте також: На Книжковому Арсеналі зачитали листи політв’язнів Кремля

“Цього року ми не ставимо собі за мету зібрати якомога більше людей. Зараз у пріоритеті безпека та здоров’я наших відвідувачів. Тому частину подій ми вирішили транслювати онлайн. Люди, які захочуть послухати й побачити спікерів нашого фестивалю, поспілкуватися з однодумцями, зможуть увімкнутися з будь-якого гаджета у будь-якому куточку України та світу”, – підкреслила Чабаненко.

Потрапити на зустріч з улюбленими авторами зможуть і жителі територіальних громад Черкаської області. Організатори фестивалю планують провести літературні зустрічі у Золотоноші, Кам’янці, Городищі, Умані та інших містах і селищах регіону.

Читайте також: Сумщина запрошує на козацький фестиваль до 362-річчя Конотопської битви

“Після річної перерви ми готові «вриватися» та відновлювати культурний стан області, який погіршився у зв’язку з пандемією. Ми не могли залишити Черкаси без книжкового свята, тому шукали різні варіанти для можливості його проведення”, – наголосила організатор фестивалю Людмила Фіть.

Проєкт «Черкаський книжковий фестиваль «Можна все навпаки» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), Державного агентства розвитку туризму.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3277529-cerkasi-u-zovtni-provedut-knizkovij-festival-mozna-vse-navpaki.html

Залишити відповідь