26.09.2021

Зустріч Зеленського та Байдена | Спецефір «Суспільної Студії»

1 вересня у Вашингтоні відбувається перша офіційна зустріч президента України Володимира Зеленського та президента США Джозефа Байдена. Першим питанням на зустрічі – тема тимчасово окупованого Донбасу і Криму. Також серед тем – енергетична безпека та інвестиції в Україну.

В спецефірі «Суспільної Студії» обговорюємо передумови та перебіг зустрічі президентів, які цілі переслідує українська сторона на переговорах із США, що говорять американські ЗМІ про візит Зеленського до Америки та як відрізнялася підтримка Вашингтоном Києва за правління представників Республіканської й Демократичної партій.

В обговоренні зустрічі президентів разом із ведучими Анатолієм Єремою та Романом Суханом беруть участь запрошені експерти: голова Української асоціації американістики Макар Таран, виконавчий директор фонду «Відродження» Олександр Сушко, політолог Володимир Фесенко та голова Секретаріату президента України у 2005–2006 роках Олег Рибачук.

До обговорення теми відеозв’язком приєднаються: головна редакторка Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе, заступник директора Інституту світової політики (експерт у питаннях військової допомоги Україні від США) Микола Белесков, політолог Андрій Піонтковський.

Сайт: https://suspilne.media
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/suspilne.news/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/suspilne_news
В Instagram: https://www.instagram.com/suspilne.news/
Новини у Telegram: https://t.me/suspilnenews
Долучайтеся до спільноти у Viber: https://bit.ly/3oW31Rz
Політика взаємодії з аудиторією на цифрових платформах Суспільного: https://bit.ly/3tExgjd

Залишити відповідь