Сб. Жов 24th, 2020

Україну хочуть зробити ареною битви Заходу з Росією, – Рабінович про намір влади віддати Миколаїв під військову базу Британії

Поділіться записом
Вадим Рабінович

Великій Британії, швидше за все, віддадуть місто Миколаїв для створення там військово-морської бази

“Зелена” влада хоче зробити Україну ареною битви Заходу з Росією, щоб ми сиділи у підвалах і гинули під бомбами, бо хтось буде вирішувати свої питання з військовими базами.

Про це в ефірі програми “Деталі дня” на телеканалі ZIK під час включення заявив співголова партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Вадим Рабінович.

“Сьогодні прийшла новина, про що домовився Зеленський за кордоном. Її озвучив міністр іноземних справ.  Ще один серед цих. Він сказав, що Великій Британії, швидше, за все віддадуть місто Миколаїв під військово-морську базу. На запитання міністру іноземних справ, навіщо це, він сказав, що це чудово, що десантники хай у нас залишаються, вони нам потрібні. Скажіть, будь ласка, хто вам, вурдалакам, дав право торгувати землею України? Хто вам дав право Миколаївську область віддати туди, іншу – туди? Звідки ви взялися на нашу голову? Що означає продавати свою країну? Яка база?!” – акцентував політик.

Вадим Рабінович додав, що “зелена” влада хоче зробити з України військовий полігон, де свої стосунки з’ясовуватимуть Захід і Росія, а українці натомість будуть гинути під бомбами.

“Ви що, здуріли? Ви хочете зробити Україну ареною битви Заходу з Росією, щоб ми сиділи у підвалах і гинули під бомбами, бо хтось буде вирішувати свої питання з базами. Ви що, здуріли всі, чи що? Україна повинна бути нейтральною, незалежною країною, яка дружить зі всіма: з Америкою, з Францією, з Китаєм! Але не ставати полем бою”, – прокоментував Вадим Рабінович.

Новини за темою: Кулеба розповів, яких результатів очікує Україна після візиту Зеленського в Британію

Нагадаємо, сьогодні, 7 жовтня, президент України Володимир Зеленський розпочав офіційний візит до Великої Британії. Глава держави повинен провести переговори з прем’єр-міністром Сполученого Королівства Борисом Джонсоном, після чого відбудеться підписання українсько-британської угоди. Зокрема, в документі йтиметься про політичну співпрацю, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Також Зеленський і Джонсон повинні підписати документи про співпрацю у сфері оборони та фінансову підтримку двосторонніх проєктів.

Згодом президент України проведе зустрічі зі Спікером Палати Громад парламенту Великої Британії Ліндсі Гойлом та лордом-мером лондонського Сіті Вільямом Расселом.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/ukrainu_khochut_zrobyty_arenoiu_bytvy_zakhodu_z_rosiieiu__rabinovych_pro_namir_vlady_viddaty_mykolaiv_pid_viiskovu_bazu_brytanii_983050

Залишити відповідь