Пт. Лют 26th, 2021

У Раді зареєстрована постанова про компенсацію переплат за газ у січні, – Івченко

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Ціна на газ, яка встановлена зараз, є завищеною, заявив нардеп

У Верховній Раді зареєстрована постанова про компенсацію українцям переплат за газ у січні.

Про це в ефірі ток-шоу “Ми всі – українці” на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція “Батьківщина”) Вадим Івченко.

Парламентар зауважив, що та ціна на газ, яка встановлена сьогодні в Україні – 6,99 грн за кубічний метр, є завищеною і її можна було би знизити щонайменше ще на дві гривні, щоб люди відчули якесь полегшення.

“Я зареєстрував постанову вчора про те, щоб людям компенсували… ті переплати, які вони зробили за січень. Тобто фактично за січень люди отримують платіжки з тією ціною, яка була на той день. Вони переплатили – хто дві гривні, хто три гривні, тобто фактично їм потрібно компенсувати. Я показав джерела: просто взяти субсидії з четвертого кварталу, передати на перший, повністю закрити ці переплати, і людям теж стане легше. Тут потрібен конструктив від уряду. На жаль, уряд – це маріонетки, вони працюють на олігархів, нічого вони вирішувати не хочуть. Навіть та ціна, яку вони поставили, вона теж є завищена”, – сказав Вадим Івченко.

Новини за темою: Експрем’єр назвав “красну ціну” на газ для українців

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 27 січня постановив, що дія граничної ціни 6,99 грн за кубометр газу повинна поширюватися і на об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Раніше газопостачальна компанія “Нафтогаз” встановила в лютому ціну на газ на рівні 6,86 гривні за кубометр, що є нижчою за те, що затвердив Кабмін.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/u_radi_zareiestrovana_postanova_pro_kompensatsiiu_pereplat_za_haz_u_sichni__ivchenko_994608

Залишити відповідь