Нд. Бер 7th, 2021

У Мін’юсті розповіли, коли продадуть першу в’язницю

Поділіться записом

Денис Малюська

Фото з відкритих джерел

Про початок аукціонів оголосять через 2 тижні

В Україні вперше в’язниця буде передана на приватизацію вже в березні цього року. Про це в інтерв’ю “Українському радіо” повідомив очільник Міністерства юстиції Денис Малюська.

“Ми плануємо почати активні дії з цього напрямку в лютому. Думаю, що про оголошення аукціонів буде повідомлено тижні за два. Документи на приватизацію першої в’язниці ми передали до Фонду держмайна. Думаю, перша в’язниця буде продана на початку березня поточного року”, – зазначив він.

Окрім цього, міністр нагадав про прибутковість платних камер у в’язницях. Зокрема, наразі вони принесли державі 2,2 млн гривень.

“Це істотно перевищує усі наші витрати на обладнання таких тюрем, на отримані кошти ми проводимо ремонти у безкоштовних камерах. Ця послуга вкрай популярна, платних камер в Київському СІЗО істотно побільшає, це означає, що надходжень буде більше, і буде більше ремонтів безкоштовних камер”, – додав Малюська.

Також посадовець запевнив, що упродовж наступного року чи двох Київське СІЗО досягне європейського рівня, навіть, без додаткових витрат платників податків.

Новини за темою: В Україні зросла кількість хворих на коронавірус у в’язницях

Раніше повідомлялося, що міністр юстиції Денис Малюська анонсував зміну правил перебування ув’язнених в українських СІЗО і колоніях . Жінкам дозволять носити деякі види прикрас, чоловікам – відрощувати волосся, а тим, кого переводять в карцер, – брати з собою книги.

Джерело: https://zikua.tv/news/economics/u_miniusti_rozpovily_koly_prodadut_pershu_viaznytsiu_995242

Залишити відповідь